با یک کلیک ساده و به راحتی آب خوردن عکس هاتون را با بهترین کیفیت چاپ کنید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. اگر دوست داشتید ما میتونیم عکساتون رو رتوش یا طراحی کنیم !!!!
در رزگلد استودیو چاپ عکس به آسان‌ترین روش ممکن انجام می‌شود. کافی است سایز دلخواه چاپ را انتخاب کنید، عکس‌های خاطره‌انگیز را آپلود کنید و سفارشتان را درب منزل تحویل بگیرید.


رزگلد استودیو آمیزه‌ای از هنر و فناوری است تا روایت لحظات شیرین زندگی شما را به بهترین وجه ممکن ماندگار کند.

با سرویس چاپ آنلاین رزگلد استودیو می‌توانید از تمام نقاط ایران خاطراتتان را آنلاین چاپ کنید. عکسهای شما در بالاترین کیفیت آماده شده و به درب منزلتان ارسال می‌شود. مزایای چاپ آنلاین عکس به شرح زیر هستند :

صرفه‌جویی در زمان
ضمانت کیفیت چاپ
امکان سفارش در هر ساعت از شبانه روز
واحد تولید مجهز با پرسنل خانم
استفاده از تکنولوژی چاپ فتوشیمی
بسته‌بندی محکم و محرمانه برای ارسال
تنوع سایز چاپ عکس و نوع کاغذ مات و براق

 

تامین حریم شخصی شما

ما نهایت دغدغه و درک را برای حریم خصوصی کاربران قائل هستیم. مهمترین قانون ما برای واحد تولید، استخدام نیروهای خانم است. این تصمیم، هم به ظرافت و دقت نظر در کیفیت محصولات ما کمک کرده و هم حفظ حریم خصوصی را فراهم کرده است.


نوع کاغذ و ابعاد استاندارد چاپ

شما میتوانید تمام سایزهای استاندارد چاپ عکس را سفارش دهید. بعد از انتخاب سایز، در ادیتور دو نوع مات و براق نیز قابل انتخاب هستند.

 

عکس با حاشیه سفید

یک مدل محبوب و فانتزی عکس با حاشیه سفید است. در دو سایز مربع 9×9 و 13×13 می‌توانید این مدل را سفارش دهید.

 

کاربردهای چاپ عکس آنلاین

چاپ و ماندگار کردن خاطرات
حفظ عکسها از خطر پاک شدن در گوشی و مموری
تزئین خاطره‌انگیز جشن‌ها و مراسم
استفاده به عنوان گیفت در مهمانی‌ها
ثبت خاطرات کودک به عنوان یادگار برای او

 

مطمئن چاپ کنید

اعتماد و وفاداری مشتریان بزرگترین دستاورد این مجموعه در بیش از 10 سال گذشته است، از این رو به جهت حفظ حریم خصوصی کاربران، تمامی مراحل چاپ و بسته بندی فقط زیر نظر نیروی‌های مجرب و متخصص خانم در واحد تولید عکس پرینت انجام می‌پذیرد.